Priežastys, kodėl vis daugiau žmonių renkasi kremavimo paslaugas

Estimated read time 4 min read

Ar pastebėjote, jog kremavimo paslaugas renkasi vis daugiau žmonių? Apžvelkite priežastis, kodėl ir nuspręskite, gal ir jums tai tinkamas būdas.

Kremavimas yra taupus pasirinkimas

Turbūt ne kartą esate girdėję, jog laidojimo paslaugos – brangios. Visgi tai nėra tiesa. Tenka pripažinti, kad kai kurios paslaugos brangios, tačiau tie, kurie taupo, visada sutaupo. Tad jei norite, kad laidojimo paslaugos kainuotų pigiau, rinkitės kremavimą. Kremavimas ne tik padeda sutaupyti pinigus, bet ir laiką, kadangi nereikia skubėti rengti laidotuvių. Mirusio žmogaus kūnas greitai irsta, tad laidojant įprastu būdu, neretai reikia skubėti tą padaryti kuo greičiau, kol dar kūną galima atpažinti ir jis neskleidžia blogo kvapo.

Nebūtina laidoti pelenų

Kremavimas yra puikus pasirinkimas tiems, kurie dar nepasiruošę atsisveikinti su mylimu žmogumi. Kai kurie atsisako laidoti pelenus ir juos pasilieka namuose arba išbarsto leidžiamoje vietoje. Toks pasirinkimas dažnai būna susietas su sielvartu. Žmogus dar nėra pasirengęs atsisveikinti, todėl atsisako laidoti.

Tinka tuomet, kai žmogaus kūnas subjaurotas

Kai kuriais atvejais kremavimas lieka vienintelis pasirinkimas. Pasitaiko, jog žmogaus kūnas lieka toks subjaurotas, jog vienintelis pasirinkimas yra kremuoti kūną. Kokiais atvejais tai gali pasitaikyti? Po autoįvykio, gaisro, sprogimo, užpuolimo, savęs sužalojimo ir t.t. Tokiais atvejais žmonės neretai nori prisiminti žmogų tokį, koks jis buvo, todėl renkasi kremavimo paslaugas.

Nereikia skubotai laidoti

Neretai žmonės suka galvą, iš kur gauti pinigų laidotuvėms. Priežastis labai paprasta – mirtis ištinka netikėtai ir nei vienas nežinome, kada  teks su tuo susidurti. Tad nenuostabu, jog tokiu atveju dažnai tenka skubiai ieškoti, iš kur pasiskolinti pinigus. Kai nėra aplink pasiturinčių giminių, tenka arba imti kreditą, arba ieškoti, kaip atidėti laidotuves. Kremavimo privalumas yra tas, jog kremuojant kūną, pelenus galima laikyti urnoje tiek laiko, kiek norisi. Tad nesvarbu, ar laidosite šiandien, rytoj ar nelaidosite visai.

Kremavimas – šiuolaikiškas pasirinkimas

Reikia pastebėti, jog kremavimas yra šiuolaikiškas ir jį renkasi vis daugiau žmonių. Tad nenuostabu, jog kita priežastis – populiarumu.