Valgomojo baldai: kaip tinkamai paskirstyti biudžetą?

Estimated read time 4 min read

Įrenginėjant valgomąjį kambarį, dažnai kyla daug klausimų, ypač bandant tinkamai paskirstyti biudžetą. Neretai biudžeto skirstymas būna gana sudėtingas, todėl žmonės išleidžia daugiau, nei planavo. Jei norite to išvengti, patariame kaip tikslingai paskirstyti biudžetą baldams ir į kokius pagrindinius klausimus turite sau atsakyti.

Iš karto nuspręskite, kokius valgomojo baldus rinksitės

Viena didžiausių klaidų, kokias galima padaryti, tai rinktis bet ką ir paskui dėlioti idėjas, kaip baldai atrodys kambaryje. Turėkite viziją, tokiu būdu galėsite šiek tiek lengviau suprasti, kaip turės atrodyti jūsų kambarys. Iš karto nuspręskite, kokios bus spalvos, kokie baldai reikalingi, tai padės lengviau rinktis baldus ir nereikės perparduoti baldų, kurie netiks prie kitų stiliaus detalių.

Kurie baldai kainuoja brangiau?

Iš karto pagalvokite, kuriems baldams reikės skirti didesnį biudžetą. Galbūt galėsite rasti pigesnių alternatyvų arba palaukti, kol bus pasiūlytos nuolaidos tiems baldams.

Ar bus daug interjero detalių ir aksesuarų?

Valgomojo baldai gali būti labai įvairūs, pavyzdžiui, valgomojo stalai, kėdės, spintelės ir t.t., lygiai taip pat įvairios gali būti ir kitos interjero detalės. Tad jei norite, kad valgomasis būtų įrengtas tinkamai ir nereikėtų peržengti biudžeto, pagalvokite iš karto ir apie interjero detales.

Kokį biudžetą gali skirti baldams?

Tam, kad neperžengti biudžeto, reikia nustatyti, koks bus biudžetas. Pagalvokite ne tik apie tai, ką galite sau leisti, bet ir apie kainas, kurios šiuo metu yra rinkoje. Jei kainos per didelės, neskubėkite mažinti pirkinių krepšelio, palaukite, kol bus pasiūlytos nuolaidos. Lietuvoje nuolaidos siūlomos ne tik per juodąjį penktadienį, bet ir per šventes, tad tikrai galima rasti laiką, kada prekės perkamos šiek tiek pigiau.

Ar visus baldus pirksite iš karto?

Pagalvokite ir apie tai, ar visus baldus pirksite iš karto. Gal kai kurie pirksite dabar, o kitus vėliau? Tokiu būdu galite skirti ir didesnį biudžetą, kadangi galėsite pataupyti pinigus iki kito pirkinio. Na, tačiau nepamirškite sekti sumos, jog galutinė kaina būtų ne per didelė.