Patarimai, kurie padės pasirinkti kaip įmanoma geresnes malkas

Estimated read time 4 min read

Kiekvienais metais atsiranda vis daugiau žmonių, kurie persikelia į nuosavus namus, todėl atsiranda papildomai nemažai rūpesčių, kuriais reikia rūpintis nuolat. Vienas iš tokių yra šildymas. Verta pripažinti, kad dar daugelis renkasi malkas, todėl ir šiame straipsnyje norime daugiau papasakoti apie jas. Nors šildymas reikalingas tik šaltąjį metų laikotarpį, tačiau malkomis reikia pasirūpinti jau vasarą. Kadangi jų pasirinkimas yra pakankamai didelis, todėl šiame straipsnyje norime pateikti kelis patarimus, kurie leis išsirinkti kaip įmanoma geresnį variantą.

Malkomis pasirūpinkite kaip įmanoma anksčiau

Jeigu norite turėti kur kas didesnį pasirinkimą, tai visada verta jomis pasirūpinti kaip įmanoma anksčiau. Apie tai galima pradėti galvoti dar vasaros sezonu. Tada labai tikėtina, kad malkos kaina bus pati geriausia, nes niekas dar taip nesuskubs pirkti, tad ir pasiūla bus pakankamai didelė. O jau prieš šalčius, tikėtina, kad kaina bus užkelta ir geriausio varianto reikės paieškoti. Perkant anksčiau, taip pat galėsite atrasti patį geriausią kokybės variantą, nes peržiūrėjus rinką galima matyti, kad variantų yra pačių įvairiausių.

Rinkitės jums patogų variantą

Yra puiku tai, kad malkas pasirinkti galite įvairiai, priklausomai nuo to, kas jums yra patogu. Tad pasirinkimas yra iš štai šių variantų:

  • Galite rinktis jau galutinai paruoštą variantą. Vadinai, kai jos bus atgabentos jums į namus, beliks tik jas sukrauti saugiai, kad lietus ar sniegas negalėtų jų pasiekti.
  • Galite rinktis ir rąstus. Toks variantas bus pigiausias, tačiau reikia žinoti, kad kol gausite galutinį variantą, teks nemažai padirbėti, tad tam tikrais atvejais verta pasvarstyti, kuris variantas yra geresnis.
  • Dar vienas pasirinkimas gali būti toks, kad galima rinktis kalades, kurias beliks tik susmulkinti. Prie šio varianto reikės kiek mažiau darbo, tad irgi tokį variantą galite apsvarstyti.

Yra svarbu iš kur perkate

Kadangi malkų kokybė yra labai svarbi, o tikrai ne visi pardavėjai gali pasiūlyti pačią aukščiausią kokybę, tad verta visada pasidomėti, pas kokius pardavėjus toks biokuras yra pats geriausias. Tokią informaciją atrasti yra visai nesudėtinga, viską kuo puikiausiai galima pasiskaityti internete, tad ir nuomonę galėsite susidaryti labai paprastai, tad ir pasirinkimą padaryti nesunkiai. Taip pat galite nepamiršti, kad yra galimybė kreiptis į draugus ar pažįstamus, kurie taip pat namus šildosi malkomis, tad galime garantuoti, kad jie galės pasakyti pakankamai gerą variantą.