Kombinuoti boileriai – puikus pasirinkimas šildymui

Estimated read time 4 min read

Namuose labai svarbu pasirūpinti ne tik šiltu oru, bet ir vandeniu. Tam neretai pasirenkami boileriai, kurie efektyviai sušildo vandenį. Vienas dažniausių pasirinkimų – kombinuoti boileriai. Jie itin populiarūs, kadangi dirba efektyviai, greitai, o jų kaina tikrai konkurencinga.

Kaip išsirinkti?

Kombinuoti boileriai gali būti labai įvairūs, todėl renkantis svarbu atkreipti dėmesį ne tik į kainą, bet ir kitus dalykus:

  • Kas pagamino? Nustebsite, tačiau gamintojas labai daug papasakoja apie prekę. Jei gamintojas nėra patikimas, tuomet galima iš karto nuspręsti, jog ir prekė galimai nėra kokybiška. Tad prekės paieška neretai turėtų prasidėti nuo gamintojo paieškos, tuomet galima peržiūrėti, ką jis gali pasiūlyti ir nuspręsti, ar pasirinktas gamintas jums tiktų.
  • Parametrai ir funkcijos – labai svarbu. Renkantis labai svarbu sutelkti dėmesį į savo poreikius, jog būtų galima nuspręsti, kokius parametrus turi atitikti pasirinktas boileris. Taip pat naudinga iš karto pagalvoti ir apie funkcijas. Kuo daugiau laiko skirsite paieškoms, tuo didesnė tikimybė, jog lengviau pasirinksite.
  • Norint lengviau pasirinkti, naudinga iš karto skirti biudžetą. Žinoma, biudžetą skirti reikia palengva, nereikia skubėti. Pasidomėkite, kokios rinkos kainos, įvertinkite savo padėtį, tuomet skirkite biudžetą. Jei matysite, kad turimo biudžeto neužtenka, tuomet biudžetą didinkite arba palaukite, kol bus pasiūlytos nuolaidos ir įsigykite pigiau.

O gal rinktis kitokį boilerį?

Kombinuoti boileriai yra efektyvūs ir puikiai atlieka savo darbą, tačiau jie gali tikti ne visiems. Tokiu atveju nenusiminkite, nes boileriai gali būti labai įvairūs. Štai dar keli dažni pasirinkimai:

  • Elektriniai boileriai, kaip ir kombinuoti boileriai, yra labai dažnai pasirenkami. Šie vandens šildytuvai darbą atlieka greitai, kokybiškai, o svarbiausia – suteikia šiltą vandenį. Taip pat elektriniai boileriai turi panašią kainą į kitų boilerių.
  • Greitaeigiai boileriai – dar vienas dažnas pasirinkimas. Jie taip pat dažnai pasirenkami, nes darbą atlieka gerai, o jų kaina tikrai konkurencinga. Tad jei kombinuoti ar elektriniai boileriai jums netiko, galite išmėginti greitaeigį boilerį, kuris ne tik patenkins jūsų turimus lūkesčius, bet ir juos pranoks.