Miegamojo lovos: kodėl neverta pirkti naudotų baldų?

Estimated read time 4 min read

Lietuviams vis kyla įvairių idėjų, kaip sutaupyti pinigus. Galima pastebėti, jog viena jų – miegamojo lovos įsigijimas pigiau. Kai kurie tikrai rizikuoja ir perka naudotą lovą. Štai priežastys, kodėl nereikėtų taupyti tokiu būdu.

Naudoti baldai jau yra sudėvėti

Naudotus baldus pirkti verta tik dėl kainos – tą pasakys jums daugelis. Visgi, ar tikrai ta kaina bus mažesnė? Juk perkate jau sudėvėtus baldus. Net jei ir baldai bus dar pakankamai geros kokybės, kad galėtumėte juos naudoti, galima vis tiek pastebėti, kad baldus teks išmesti greičiau, nei perkant naujus. Tai kam pirkti naudotus baldus ir mokėti pinigus, kai galima iš karto pasirinkti naujus?

Sutaupyti nepavyks

Neretai žmonės renkasi naudotus baldus dėl jų mažesnės kainos. Tačiau jau minėjome prieš tai, kad jų kokybė nėra labai gera, kadangi baldai nenauji, o dėvėti. Dėl šios priežasties baldus teks išmesti kur kas greičiau, nei tikitės. Na, o tuomet vėl reikės naujų baldų. Tad ne tik nepavyks sutaupyti, bet ir patirsite papildomas išlaidas.

Brangiai mokėsite už pristatymą

Turbūt viena iš svarbiausių priežasčių, kodėl neverta pirkti dėvėtų baldų yra ta, jog teks patiems ne tik rūpintis pristatymu, bet ir ardyti baldus, parsivežti namo, tuomet vėl sudėti. Pagalvokite, kiek kainuoja jūsų darbo valandos? Kiek sugaišite? Kai apie tai pagalvojama, tikrai greitai galima suprasti, kad pirkti naudotus baldus nėra taip pigu, kaip atrodo.

Nežinote, kokios kokybės atvyks miegamojo lova

Jei pirksite naudotą baldą ne iš parduotuvės, o nepažįstamo žmogaus, tuomet net nežinote, kokios kokybės bus lova. Gal teks skirti daug laiko kelionei ir tuomet pamatysite, kad miegamojo lova tokios prastos kokybės, jog net nesinorės jos pirkti.

Kam pirkti naudotą, kai galima įsigyti naują lovą už nedidelę kainą?

Miegamojo lovos, sofos ir kiti baldai internete kainuoja labai įvairiai. Tad jei neturite didelio biudžeto baldų įsigijimui, verčiau rinkitės pigesnius baldus internete ir sutaupykite tokiu būdu. Pirkti naudotus baldus nėra išeitis, nes neretai toks sprendimas tik sukelia papildomų išlaidų.