Pliusai ir minusai renkantis naują butą Vilniuje

Estimated read time 5 min read

Kuomet pradedame ieškoti nuosavo būsto pirkimui, tikriausiai visiems kyla nemažai klausimų, kokį variantą pasirinkti, į ką atkreipti dėmesį, kokius dalykus svarbiausia žinoti ir panašiai. Kai vartome įvairius skelbimus, kiekvienas matome, kad variantų yra pačių įvairiausių, todėl jau iš karto turime apsispręsti, kuris variantas mums yra pats tinkamiausias. Tikriausiai vienas akivaizdžiausių kriterijų, į kuriuos atkreipiame dėmesį yra senos ir naujos statybos būstai. Tad šiame straipsnyje ir pasirinkome daugiau papasakoti apie naujos statybos būstus, kokius jie turi pliusus ir minusus ir ar toks variantas yra vertas dėmesio. Žinant abi puses galėsite lengviau nuspręsti, ar toks variantas yra tinkamas jums.

Naujų butų pliusai

Jeigu pradėjote žvalgytis į naujos statybos butus Vilniuje, tai privalote žinoti, kokius pliusus jie turi:

  • Tokiame būste dar niekas nėra gyvenę, tad yra kur kas maloniau, nes žinote, kad viskas yra nauja, tad ir pačių įvairiausių trūkumų nėra paslėpta ir viską galite matyti iš karto.
  • Nauji būstai yra pastatyti patogesnėse vietose, kur aplink yra daug žalumos, aplinka irgi yra tvarkinga, todėl gyventi čia yra kur kas maloniau.
  • Nauji butai Vilniuje yra kur kas erdvesni ir šiuolaikiški.
  • Galima rinktis iš skirtingų variantų, tai yra galima rinktis jau su daline apdaila ir be jos.

Naujų butų minusai

Kartais gali pasirodyti, kad bet koks naujas daiktas negali turėti minusų, nes juk jis yra pats naujausias ir kūrėjai apie viską pagalvojo iš anksto. Tačiau bet kurioje srityje negalėtume atrasti vien tik teigiamos arba neigiamos pusės. Tad šiuo atveju, situacija yra lygiai tokia pati, todėl kelis minusus naujų butų kai kas gali įvardinti. Pirmasis gali būti tas, kad kaina jų dažniausiai būna kiek aukštesnė, nei kad lygintume su senos statybos būstais. Bet vėlgi pasižiūrėjus iš kitos pusės galime matyti, kad jos tikrai nėra akivaizdžiai skirtingos ir daugelis bet kokiu atveju ima būsto paskolą, tad ir pasiėmus šiek tiek didesnę sumą, didelio skirtumo nematysite. Dar vienas minusas, kurį gali įvardinti yra tai, kad naujos statybos butai dažniausiai nėra įrengti. Bet tai gali būti nemažu privalumu, nes viską galėsite pasidaryti taip, kaip norėsite patys.

Ar verta rinktis tokį variantą?

Galime drąsiai teigti, kad naujos statybos būstai yra kur kas patrauklesnis variantas, nei kad senos statybos būstai, todėl vienareikšmiškai, jeigu norėtumėte patarimo, visada verta rinktis tik tokį variantą.